fbpx

Нова Програма лояльності «RODNIK»

Програма лояльності АГЗС Rodnik. Заправляйся з вигодою

З 12 червня 2018 року розпочинається тестова експлуатація нової программи лояльності по всій мережі АГЗС Rodnik.

Життя – це дорога. А яка дорога без автомобіля, який до того ж потрібно заправляти і обслуговувати? Щоб зробити цей шлях для Вас максимально комфортним і приємним, мережа автогазозаправних станцій Rodnik ОНОВЛЮЄ програму лояльності. З цією програмою заправлятися на станціях нашої мережі – дуже вигідно і зручно.

1. Переваги нової Програми:

 • швидка та зручна реєстрація без паперових форм;
 • зрозумілі та вигідні умови;
 • прогресивна система нарахування бонусів;
 • віртуальна картка лояльності у Вашому смартфоні;
 • цілодобовий доступ до Особистого кабінету.

1.1. Для того, щоб стати Учасником Програми лояльності, немає необхідності здійснювати покупку на певну суму – реєстрація відбувається безкоштовно і миттєво. В момент заповнення та відправлення Анкети через сайт (зовсім скоро – і через мобільний додаток) Ваша віртуальна картка Учасника вже буде активна. Одразу Вам буде надіслано  SMS з першим паролем для входу до Особистого кабінету.

В Особистому кабінеті Ви зможете перевірити кількість нарахованих бонусів та статус Учасника, змінити свої реєстраційні дані тощо.

1.2. Логіном доступу до Особистого кабінету є Ваш номер мобільного телефону.

1.3. Пластикові картки лояльності, вже видані Учасникам, залишаються активними і діють на умовах цієї Програми до моменту ухвалення Організатором іншого рішення.

1.4. Телефон контакт-центру: 0-800-500-192.  Кваліфікований консультант з радістю відповість на усі питання з 9.00 до 18.00 у робочі дні. Також є можливість звернутися до Організатора за електронною скринькою info@rodnik.ua.

2. Нарахування бонусів

2.1. Кожного разу, коли Ви розраховуєтесь в мережі RODNIK за скраплений газ та супутні товари готівкою або банківською карткою, перед оплатою пред’являйте касиру Вашу віртуальну картку лояльності. Також  доступне нарахування бонусів за номером телефону – треба лише назвати свій номер касиру. Бонуси на картку будуть зараховані майже миттєво (одночасно з друком чеку).

2.2. Строк дії бонусів – 365 днів з моменту нарахування.

2.3. Таблиця нарахування бонусів.

Обсяг купівлі протягом попереднього календарного місяця, грн. Статус Учасника Кількість бонусів при купівлі, % від суми покупки
до 1 499,99 Standard 3 %
1 500,00 – 6 999,99 Business 4 %
від 7 000,00 Premium 5 %

Для супутніх товарів % бонусів може дещо відрізнятися від зазначеного у таблиці.

2.4. Нарахування бонусів здійснюється за принципом: 1 бонус – 1 копійка.

В окремих випадках проведення акцій та інших заходів заохочення можливе нарахування бонусів у більшій кількості – пропонуємо стежити за відповідними повідомленнями на АГЗС та на офіційному сайті.

2.5. Статус Учасника змінюється кожного 1 числа місяця, залежно від обсягу купівлі товарів у минулому місяці.
2.6. У випадку повернення Учасником товарів, бонуси, нараховані за придбання таких товарів, анулюються. Товари, отримані повністю за бонуси, обміну та поверненню не підлягають.

3. Списання бонусів

3.1. Ви можете вільно розраховуватися бонусами за будь-які товари на АГЗС, для цього достатньо перед оплатою пред’явити касиру віртуальну картку лояльності. Є можливість сплатити  бонусами як усю покупку, так і частину.

У якості додаткового заходу безпеки, при списанні бонусів може знадобитися підтвердження шляхом введення pin-коду, паролю з SMS або підтвердження через мобільний додаток.

3.2. Бонуси неможливо передати іншій особі, перевести на іншу картку, отримати готівкою або іншим чином, ніж зазначено у Програмі лояльності.  У випадку закриття Програми лояльності бонуси необхідно використати протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення відповідного повідомлення.

4. Інші умови

4.1. Для вирішення спірних питань Учасник може звернутись до Організатора та надати інформацію та підтвердження придбання відповідного товару (робіт, послуг). Організатор залишає за собою право дати відповідь на звернення Учасника протягом 30 днів.

4.2. Програма лояльності є довготерміновою. Організатор має право змінити умови Програми, про що Учасники повідомляються наявними каналами зв’язку (які зазначено Учасником в Анкеті) у розумний термін персонально або публічно, шляхом оприлюднення змін на офіційних інтернет-ресурсах (сайт, сторінка у соціальній мережі Facebook тощо).

4.3. На період тестового впровадження нової Програми лояльності просимо Учасників ставитись з розумінням до ситуацій, коли у поодиноких випадках будуть виникати технічні перепони (наприклад, буде неможливо списати бонуси в якості оплати товару або миттєво зарахувати їх на Ваш рахунок тощо).  Усі бонуси, на нарахування яких Учасник одержує право, будуть безумовно нараховані у розумний строк.

4.4. В момент заповнення Анкети Ви надаєте Організатору згоду на збір та оброблення даних, зазначених у такій Анкеті. Крім того, за наявними каналами зв’язку Організатор матиме право надсилати інформаційні повідомлення в об’ємах, необхідних для належного функціонування Програми лояльності.

4.5. Організатором Програми лояльності є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ел Пі Джі Рітейл», код 41203184, адреса реєстрації: 01133 , м. Київ, вул. Є. Коновальця, б.36, оф. 45а.

Rodnik Assistance

Як стати учасником програми лояльності АГЗС «Rodnik Assistance»

Стати учасником програми лояльності мережі АГЗС Rodnik Assistance можна двома способами:

 1. Звернутися на касу будь заправки нашої мережі, залишити свій номер телефону і отримати прив’язану до нього карту.
 2. Реєструватися на сайті заповнивши персональні дані в розділі особистого кабінету.

Беручи участь в програмі Rodnik Assistance ви накопичуєте літри, при накопиченні необхідного обсяг ви отримуєте можливість безкоштовно пройти технічне обслуговування вашого ГБО в сервісному центрі Zavoli. Що потрібно для проходження безкоштовного ТО читайте докладніше в умовах акції.

Накопичення бонусів і їх списання починається з моменту, коли ви почнете робити покупки в нашій мережі.

Кожен клієнт, який бере участь в програмі лояльності АГЗС Rodnik, отримує статус терміном на один місяць, починаючи з першого числа кожного місяця. В останній день кожного місяця, о 00:00, відбувається зміна статусу, при цьому сума покупок враховується за попередній місяць. Відслідковувати статуси і пов’язані з ними бонуси клієнти можуть на нашому сайті в особистому кабінеті або через мобільний додаток.

Зміна пароля

Введіть Ваш номер телефону:

Зміна пароля

Реєстрація

 • Телефон
 • Анкета
 • Готово!

Увійдіть для отримання карти

Реєстрація

 • Телефон
 • Анкета
 • Готово!

Введіть код підтвердження з СМС

Реєстрація

Вітаємо!

Регистрация успешно окончена. Вы можете получить 100 бонусов, заполнив анкету!

Реєстрація

 • Телефон
 • Анкета
 • Готово!

Реєстрація

Вітаємо!

Подключитесь к Rodnik Assistance просто заполнив модель автомобиля в профиле !!!