fbpx

Контроль якості газу на АГЗС RODNIK

Газ – продукт, який вимагає не тільки особливих умов транспортування і зберігання, але також регулярного проведення заходів для контролю його якості. Реалізація високоякісного газу – один із пріоритетних напрямків політики компанії Rodnik. Тому ми взяли весь процес контролю якості під свою відповідальність і невпинно працюємо над його покращенням.

Компанія Rodnik виконує контроль якості газу GT-R на всіх етапах, від отримання до роздачі з колонок на АГЗС. При надходженні на базу зберігання проводиться процедура контролю збереження якості палива при перевезенні. Далі газ відвантажується з бази і розвозить по автогазозаправочним станціям мережі.

Газ проходить перевірку в спеціалізованих компаніях, які мають акредитовані лабораторії, читайте детальніше у розділі новин про проведення випробувань нової лінії газів GT. Крім цього, регулярно проводяться планові і позапланові перевірки на якість зрідженого вуглеводневого газу. Завдяки цьому ми залишаємося впевненими в відповідній якості свого газу і можемо гарантувати його якість своїм клієнтам.

Сертифікати відповідності

База зберігання

Оперуючи власною базою зберігання ЗВГ, компанія Rodnik забезпечує стабільну і безперебійну роботу заправних станцій. Завдяки сучасному обладнанню, виконаному при строгому дотриманні всіх норм і вимог, газ зберігається в ідеальних умовах, які забезпечують йому повне збереження.

Транспортування

Виключно важливо дбати про безпеку характеристик газу при його транспортуванні, тому компанія Rodnik використовує власний парк газовозів. Паливо транспортується тільки сучасними газовозами стандарту ЄВРО-5 з об’ємно-масовими витратомірами, в суворій відповідності з усіма контрольними вимогами, що повністю виключає зміни складу газу через зовнішніх впливів. Цистерни мають спеціальні пломби, що виключають підробку.

Точність наливу

На всіх автогазозаправних станціях Rodnik встановлені сучасні газороздавальні колонки, з якими ви можете бути впевнені в точності наливу на всі 100% – вони відпускають саме стільки газу, скільки ви бажаєте придбати. Щоб гарантувати незмінну точність наливу, компанія регулярно проводить контрольний протоку на газороздавальних колонках, як того вимагає законодавство.

Зріджений газ, який реалізується на заправках компанії Rodnik, відповідає всім європейським стандартам якості (EN589), що підтверджується відповідними сертифікатами.

Зміна пароля

Введіть Ваш номер телефону:

Зміна пароля

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Увійдіть для отримання карти

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Введіть код підтвердження з СМС

Реєстрація

Вітаємо!

Регистрация успешно окончена. Вы можете получить 100 бонусов, заполнив анкету!

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Реєстрація

Вітаємо!

Подключитесь к Rodnik Assistance просто заполнив модель автомобиля в профиле !!!