Все, що треба знати про GT-R

Лінійка продуктів GT-R, GT-E, GT-X, GT-І – спільний проект мережі АГЗС «Rodnik» та групи компаній GT.

Моделювання компонентного складу продукту для підсилення запланованих  властивостей різних марок палива

GT-E – максимальний пробіг

GT-R – оптимальне співвідношення потужності й пробігу

GT-І – максимальна потужність

GT-X – екстремальна швидкість (для спортивних авто)

 

Компонентний склад модулюється (змішується) у межах розроблених регламентів і рецептур з урахуванням змін умов оточуючого середовища, наприклад середньоденної температури, для підтримки оптимальних значень тиску насичених парів у балоні та дотримання заявлених властивостей продукту.

Основною для виробництва нових палив є високоякісна сировина, виготовлена компанією «Тенгизшевройл» (Казахстан), спільного підприємства американської корпорації «Шеврон» й уряду Республіки Казахстан. Характеризується високою чистотою фракції (пропан, н-бутан й изобутан), відсутністю олефінів і дієнів, низьким вмістом сірки й відсутністю корозії.

Перед укладанням контракту на постачання сировини технічні засоби компанії (GT-Group) та ГНС (газонаповнювальна станція), на якій зберігається та  проводиться змішування ресурсу, пройшли технічний аудит з боку постачальника «Тенгизшевройл» на предмет відповідності світовим стандартам, а також найвищим вимогам пожежної, екологічної та технічної безпеки.

Підтвердження технічної відповідності проводиться раз на рік. Для підтвердження паспортних даних сировини і готових продуктів використовується сучасне лабораторне обладнання.

Транспортування готових продуктів від ГНС до АГЗС Rodnik проводиться сучасним автотранспортом компанії GT, обладнаними системами віддаленого моніторингу параметрів середовища (щільності та температури) і гарантованою точністю наливу, яка забезпечується  об’ємо-масовими витратомірами.

 

Європейський екологічний стандарт, що регулює вміст сірчаної сполуки у паливі та шкідливих речовин у вихлопних газах.

Нове паливо відповідає йому.

Сірчані сполуки з часом руйнують структуру металу й зменшують моторесурс двигуна й паливної системи автомобіля.

НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ ДСТУ EN 589:2017 (EN 589:2008+А1:2012, IDT)

Палива автомобільні
ГАЗ НАФТОВИЙ СКРАПЛЕНИЙ
Технічні вимоги та методи контролювання

Стандарт встановлює технічні вимоги й методи контролю скрапленого газу, що використовується в автомобілях з двигунами для роботи на автомобільному газі.

Діє з 01 лютого 2018 року.

Нова лінійка продуктів GT-LPG розроблена на основі нового стандарту з покращеними характеристиками по октановім числі й складу сірки, що підтверджено

ТУ Гази вуглеводневі скраплені

Технічні умови ТУ У 19.2-36866909-001:2017 Літера А

та сертифікатами відповідності, виданими відповідними органами.

 

Нова лінійка продуктів характеризується підвищеним октановим числом у порівнянні з іншими газами, що реалізуються на території України. Відповідно до моторного методу:  GT-E – 90, GT-R – 92, GT-I – 94 и GT-X – 95  (Згідно ТУ). Що приблизно відповідає 105+ за дослідницьким методом.

 

GT-LPG.COM – сторінка, присвячена продуктам лінійки.

Із детальним описом властивостей продуктів, компонентного складу, паспортами якості, результатами досліджень.

 

GT GROUP – енергетична група компаній, які спеціалізуються на постачанні та виробництві енергоресурсів, у тому числі скрапленого газу, власник мережі АГЗС  і ТМ (торгова марка) Rodnik.

 

Інститут Проблем машинобудування (ІПМаш) при Національній академії наук України, на базі якого проводились стендові випробування лінійки продуктів на підтвердження заявлених якостей та характеристик.

Більш висока калорійність палива, у зрівнянні з іншими марками, та оптимальний склад газоповітряної суміші, що гарантує повне її догоряння у камерах згоряння, зменшують витрату палива. Підтверджено стендовими випробуваннями на різних обертах.

Для гарантованого результату рекомендується попереднє налагодження ГБО під суміш.

 

Компонентний склад суміші підібраний таким чином, щоб при згорянні палива двигун давав більший крутильний момент у зрівнянні зі стандартними марками газу, на відповідних обертах двигуна.

Для гарантованого результату рекомендується попереднє налагодження ГБО під суміш.

 

Низький вміст сірки у всій лінійці газів GT-LPG і відсутність олефінів, корозії (клас 1а) та рідкого залишку, подовжує строк слугування паливної системи  і двигуна автомобіля.

При згорянні палива з великим вмістом сірки або олефінів утворюються оксиди сірки, які при взаємодії з водою перетворюються в КИСЛОТУ!

Також оптимально підібраний компонентний склад суміші, при умові правильного налаштування ГБО, формує оптимальний склад газоповітряної суміші, температура горіння якої навіть нижча ніж у бензина, що гарантує при використанні тільки нашого палива відсутність ефекту, відомого як «прогоряння сідл клапанів».

Для підтвердження властивостей нової лінійки автомобільних газів на базі Інституту Проблем машинобудування (ІПМаш) було проведено ряд стендових випробувань.

На спеціальній лабораторній установці ДВС, обладнаній ГБО 4-го покоління, проводились випробування різних зразків скрапленого газу, які реалізуються на території України, у тому числі й нової марки GT-R.

 

Випробування проводились при різних режимах роботи двигуна, отримано й розраховано багато показників, у тому числі й екологічних.

Представлені графіки побудовано на результатах випробувань й свідчать про:

1) менші витрати палива марки GT-R у порівнянні з іншими газами, що випробувались (інші гази були відібрані на заправках, що діють на території Харківського регіону);

2) більшу потужність двигуна, працюючого на газі GT-R у порівнянні з іншими зразками.

 

 

Зміна пароля

Введіть Ваш номер телефону:

Зміна пароля

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Увійдіть для отримання карти

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Введіть код підтвердження з СМС

Реєстрація

Вітаємо!

Регистрация успешно окончена. Вы можете получить 100 бонусов, заполнив анкету!

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Реєстрація

Вітаємо!

Подключитесь к Rodnik Assistance просто заполнив модель автомобиля в профиле !!!