fbpx

Особливості експлуатації, обслуговування та причини поломок

Основною умовою безпечної експлуатації автомобіля на газі є герметичність з’єднань системи. Порушення цієї умови супроводжується запахом газу: його поява є серйозним сигналом до негайної зупинки користування системою. Рішення проблем з ГБО краще довіряти тільки фахівцям.

Газобалонне обладнання необхідно планово обслуговувати. Заміну фільтрів рекомендується здійснювати кожні 15 тисяч кілометрів. Тоді ж слід виконувати перевірку герметичності і проводити регулювання настройки системи. Газові форсунки вимагають чищення кожні 30 тисяч кілометрів, а газовий редуктор доведеться розбирати кожні 60 тисяч, щоб перевірити мембрану і замінити її в разі потреби.

Не рекомендується розкручувати мотор на газі понад 5 тисяч оборотів – це загрожує перегрівом деталей. Однак сьогодні ряд виробників оснащують свої агрегати продуманими алгоритмами, які при розкручуванні двигуна до більш ніж 4 тисяч оборотів автоматично перемикають систему на бензин.

Ще однією розповсюдженою причиною виникнення проблем з роботою газобалонної системи є ігнорування водіями дуже важливого правила: мотор необхідно запускати на бензині, потім прогріти машину і тільки після цього можна включати газ. Все це може призвести до того, що “холодні старти” в зимовий час виведуть з ладу редуктор. Втім, в сучасних системах подібні помилки контролюються електронікою, яка запускає мотор на бензині “за замовчуванням”, потім прогріває його до 35-40 градусів і включає газ. Щодо безболісно запустити мотор на газі навіть при низькій температурі можна хіба що при системах 5-го покоління.

Інші неприємності, які можуть виникнути, часто мають відношення не до самої системи, а до несправності інших агрегатів авто. Наприклад, неправильна робота запалювання може привести до ряду поломок і закінчитися загорянням під капотом.

Зміна пароля

Введіть Ваш номер телефону:

Зміна пароля

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Увійдіть для отримання карти

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Введіть код підтвердження з СМС

Реєстрація

Вітаємо!

Регистрация успешно окончена. Вы можете получить 100 бонусов, заполнив анкету!

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Реєстрація

Вітаємо!

Подключитесь к Rodnik Assistance просто заполнив модель автомобиля в профиле !!!