fbpx

Особливості установки ГБО

Коли ви стаєте власником автомобіля з газовою установкою, вам варто знати кілька основних моментів.

Газобалонна установка складається з редуктора, електроблока управління, блоку форсунок, паливної системи, а також безпосередньо самого балона. Найбільш традиційне місце для установки балона – багажник: внизу і замість запаски.

Правильне функціонування і ефективна робота ГБО безпосередньо залежить від того, чи коректно встановлений електроблок і форсунки. Важливо, щоб розташування форсунок було найбільш наближеним до точки з’єднання з впускним колектором (в 3-10 см). Якщо встановити їх занадто далеко, постраждає динаміка автомобіля, що особливо буде відчуватися при різких прискореннях. До того ж це підвищить витрату палива, що суперечить самій ідеї економічності газових установок.

Іноді автовласникам пропонують від’єднати балонний відсікач, щоб заповнювати запасні 10-20 відсотків обсягу газом. Ніколи не погоджуйтеся на таке. Цей додатковий обсяг життєво важливий для забезпечення безпеки експлуатації автомобіля. Він компенсують розширення газу при великих температурних перепадах. Саме завдяки йому балон не рвуться під час механічному пошкодженні (наприклад, в ДТП). Обов’язково перевірте, щоб на балоні був запобіжний (зворотний) клапан, який автоматично починає стравлювати надлишок тиску понад 27 атмосфер.

Газоповітряна суміш має більше електричний опір, ніж бензоповітряна, тому при переобладнанні автомобіля знадобляться спеціальні свічки запалювання. У газових свічок менший зазор між електродами, а також більше краплинне число за рахунок застосування інших, більш “холодних” матеріалів.

Необхідно також звернути увагу, щоб на станції використовували LPG-шланги, які застосовуються для роботи зі зрідженим газом. Часто в спробі заощадити автослюсарі замінюють їх звичайними шлангами для води і іншими невідповідними матеріалами. Наслідки такої некомпетентної заміни можуть стати для автовласника і його машини по-справжньому плачевними.

Зміна пароля

Введіть Ваш номер телефону:

Зміна пароля

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Увійдіть для отримання карти

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Введіть код підтвердження з СМС

Реєстрація

Вітаємо!

Регистрация успешно окончена. Вы можете получить 100 бонусов, заполнив анкету!

Реєстрація

  • Телефон
  • Анкета
  • Готово!

Реєстрація

Вітаємо!

Подключитесь к Rodnik Assistance просто заполнив модель автомобиля в профиле !!!