Чому RODNIK?

Бо ми знаємо, як бути ближче.

Компанія Rodnik була заснована в 2002 році в Харкові. У тому ж році в місті Зміїв Харківської області була відкрита перша автогазозаправна станція Rodnik.

Станом на 2017 рік компанія побудувала і реконструювала 13 АГЗС в місті та області, а також відкрила газонаповнювальну станцію в Харкові.

У 2021 році компанія розширилась на 8 станцій. Тепер заправити брендовий газ GT-R стало можливо ще й у Полтавській області. Наразі у мережі 22 станції, вони пропонують клієнтам дизельне пальне, бензин марки А-95, рідину AdBlue і, звісно, автомобільний газ GT-R.

Ми поставили перед собою завдання – забезпечити клієнтів найкращим рівнем обслуговування і високою якістю пального. Для цього на наших АЗС є все, що необхідно:

  • власна база зберігання газу, що сприяє стабільній і безперебійній роботі станцій
  • зручні місця розташування
  • висока якість газу стандарту ЄВРО-5, EN 589
  • точний налив
  • цілодобове обслуговування (коли це буде дозволено воєнною адміністрацією) 
  • зручний мобільний додаток та телеграм бот
  • кваліфікований персонал
  • інфраструктура
  • додатковий сервіс
Хто нас обирає?

Трошки цікавих цифр

0
учасників у програмі лояльності
0
корпоративних клієнтів

Газ – продукт, який вимагає не тільки особливих умов транспортування і зберігання, а й регулярного проведення заходів для контролю його якості.

Тільки чистий газ

Реалізація високоякісного газу – один із пріоритетних напрямків політики компанії Rodnik. Тому ми взяли весь процес контролю якості під свою відповідальність і невпинно працюємо над його покращенням.

Від видобутку до балону вашого авто

Компанія Rodnik виконує контроль якості газу GT-R на всіх етапах, від отримання компонентів до роздачі з колонок на АГЗС. Працюємо тільки із перевіреними постачальниками компонентів, обов'язково контролюємо показники якості та перевіряємо сертифікати. Самостійно робимо суміш GT-R та розвозимо по станціях на сучасних газовозах.

Регулярний контроль

Регулярно проводяться планові та позапланові перевірки на якість зрідженого вуглеводневого газу. Завдяки цьому ми залишаємося впевненими в належній якості газу GT-R і можемо гарантувати його якість своїм клієнтам.

Час почати співпрацю із нами

Slide
БУТИ БЛИЖЧЕ
Про газ GT-R
Про газ GT-R

Вища калорійність палива, у порівнянні з іншими марками, та оптимальний склад газоповітряної суміші, гарантують повне її догоряння у камерах згоряння, зменшують витрату палива. Підтверджено стендовими випробуваннями на різних обертах...

АКЦІЇ
АКЦІЇ
Цікаві пропозиції для максимальної економії
Про компанію
Чому RODNIK?

Бо ми знаємо, як бути ближче.

телеграм
Ваша картка у Телеграмі
previous arrow
next arrow