RODNIK ECO

400х300

Збираємо пластикові кришки задля Перемоги

"Ворогам - кришка"! У співпраці із БФ "ОВЕС" починаємо збір пластикових кришок. Всі забрані кришки будуть направлені на переробку, а вирученні кошти - на закупівлю БПЛА. Керуйте своїм життям, допомагайте керувати подіями на полі бою.

Конвертуйте пластик у дрони для війська. І все буде Україна

IMG_20210603_102737_714(4к3)

Боремося із пластиковими пакетами

Забудьте про пластикові мішки, які забруднюють наш світ. Еко сумки – це новий тренд з усвідомленим підходом до моди. Вони не лише рятують планету, а й доповнюють ваш образ. Еко сумки міцні та місткі, вони легко впораються з важкими покупками чи повсякденними речами.

Киньте виклик пластикової безвиході та вибирайте екологічність та зручність!

Збираємо та здаємо батарейки

Коли батарейки розкладаються на звалищах або в природних умовах, токсичні хімічні речовини можуть вимиватися з них і проникати у ґрунт та водні ресурси. У результаті ці речовини накопичуються в організмах тварин і передаються харчовим ланцюгом, що становить загрозу для здоров'я не тільки тварин, но і людей.

Здавайте використані батарейки на переробку, захистить нашу планету та її мешканців.

Збираємо та здаємо пластик

Каністри із пластику - круті, коли вони знаходяться в правильному місці!Пластикові каністри - це зручність та надійність у зберіганні та перевезенні рідин. Але коли вони свою справу виконали, саме час показати їм новий бік крутості — переробку.

Ти можеш стати справжнім екологічним героєм просто роблячи дрібні, але важливі кроки.

Збираємо паперові стаканчики

Чому не варто просто викидати паперові стаканчики? Бо вони не такі вже й паперові. Щоб папір не протікав, виробники покривають внутрішні (а іноді й зовнішні) стінки склянки спеціальною поліпропіленовою плівкою або наносять LDPE-покриття. Тобто до екологічного паперу такій склянці далеко, і саме тому їх потрібно переробляти.

Здавайте паперові стаканчики на переробку – це стильно, сучасно та просто правильно!

Slide
БУТИ БЛИЖЧЕ
Про газ GT-R
Про газ GT-R

Вища калорійність палива, у порівнянні з іншими марками, та оптимальний склад газоповітряної суміші, гарантують повне її догоряння у камерах згоряння, зменшують витрату палива. Підтверджено стендовими випробуваннями на різних обертах...

АКЦІЇ
АКЦІЇ
Цікаві пропозиції для максимальної економії
Про компанію
Чому RODNIK?

Бо ми знаємо, як бути ближче.

телеграм
Ваша картка у Телеграмі
previous arrow
next arrow